1972’den Bugüne Sadece Plastik Üretiyoruz

1972 yılından bu yana yılların tecrübesi ile plastik sektörünün lider kuruluşlarından olmayı başaran Asrın Plastik ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın plastik markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.
Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Asrın Plastik, yapı grubu, ev ürünleri, otomotiv yan sanayi ve tavukçuluk ekipmanlarındaki yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Asrın Plastik aynı zamanda plastik sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.
Üretim faliyetlerine başladığı günden itibaren yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı ürün geliştirme stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Asrın Plastik, 2015 yılında yapmış olduğu dünya standartlarına uygun 12,500 m² kapalı, 2.500 m² açık, toplamda 15.000 m²alanda sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.
Farklı tasarım ve yaratıcı kombinasyonlara olanak tanıyan Home Project markası, yaşamı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. SUPER-BAG yapı grubu ekipmanları ise dünya genelinde profesyonellerin ve tüketicilerin ilk tercihi durumuna gelmiştir. Euro TAV tavukçuluk ekipmanları, farklı çözüm alternatifleriyle tavukçuluk sektörüne hizmet vermektedir.
Yurt genelinde bir çok satış noktasında güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan firmamız, her geçen gün daha fazla ev ve iş yerini Asrın Plastik’in konfor ve sağlamlığı ile tanıştırmaktadır.
Başta yapı grubu ve ev ürünleri olmak üzere, tavukçuluk ekipmanları, otomotiv yan sanayi ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlayan Asrın Plastik, yeni kurulan ihracat departmanı ile beraber ihracat yaptığı ülkelere her geçen gün yenisini eklemektedir.